1. W czwartek święto Ofiarowania Pańskiego i Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Podczas każdej Mszy świętej obrzęd błogosławieństwa świec. W tym dniu zbiórka do puszek na klasztory klauzurowe.

2. Z racji kolędy Msze święte w naszej parafii w tym tygodniu od poniedziałku do piątku o 08:00 i 18:00.

3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej w czwartek i piątek od godz. 17:00. W piątek przyjedzie ks. Piotr. W tym czasie adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. W czwartek proszę o poprowadzenie różańca w intencji powołań 11 Różę oraz Różę Męską Żywego Różańca.

4. Proszę zgłaszać osoby, które miałbym odwiedzić w pierwszy piątek miesiąca.

5. W tym tygodniu kończę odwiedziny duszpasterskie zwane kolędą. Rodziny, które z różnych przyczyn nie przyjęły kolędy, mogą się do mnie zgłaszać w celu ustalenia terminu odwiedzin, które będą po feriach.

6. W kościele (przy żłóbku) zostało ustawione naczynie z wodą święconą. Można ją pobierać naciskając kranik od góry.

7. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu w czwartek od 10:00-11:00 i w sobotę od 09:00-10:00. Proszę o podawanie intencji mszalnych z 3 tygodniowym wyprzedzeniem.

8. W zakrystii do nabycia Przewodnik Katolicki z dodatkiem 5 minut z Bogiem w cenie 10 zł.

9. Dziękuję za sprzątanie kościoła, ofiary złożone na radio Emaus i utrzymanie naszej parafii, wszelką pomoc i życzliwość.

10. Życzenia Bożego błogosławieństwa kieruję do wszystkich Solenizantów i Jubilatów.

ks. Arkadiusz Pałka