1. W kalendarzu liturgicznym:

- piątek św.Wincentego a Paulo,pr.

- św.Wacława

2. W biurze parafialnym przyjmowane są wymienianki roczne.

3. Przypominam o płaceniu prolongaty za groby i wywóz śmieci.

4. W październiku Nabożeństwa Różańcowe:

-dla dzieci o godz.17.00/poniedziałki,czwartki/

-dla dorosłych i młodzieży codziennie po wieczornej Mszy św.,tylko we wtorek i sobotę po porannej Mszy św., w niedzielę przed Mszą o godz.7.30 a w środy przed Mszą św. wieczorną o godz.17.30 /w niedzielę, środy prowadzą Matki i Ojcowie Różańcowi/

5. Zapisy na pielgrzymkę autokarową do Częstochowy zakończyły się. Proszę osoby,które nie zapłaciły za pielgrzymkę o zapłacenie do przyszłej niedzieli.Wyjazd z Rynku Zaborowskiego w dn.z 6 na 7 października 2019 czyli z niedzieli na poniedziałek po    północy o 24.30 w poniedziałek. Koszt 60PLN Powrót w poniedziałek w godzinach wieczornych około 21.00.

6. W II niedzielę czyli 13 października czyli z ok.M B Różańcowej organizujemy pielgrzymkę Matek Różańcowych i chętnych osób na Świętą Górę do Gostynia. Zapisy w zakrystii. Wyjazd sprzed kościoła o godz.11.00. Koszt 20 PLN.

7. W przyszłą niedzielę spotkanie z rodzicami uczniów kl.VII przygotowujących się do bierzmowania za tydzień na Msze św.,o godz.10.00 po niej spotkanie w kościele.

8. Kurs przedmałżeński w parafii św.Jana Chrzciciela odbędzie się w dn.od 21 do 26 października 2018r.,o godz.19.00 w kościele.

9. Bardzo dziękuję za: posprzątanie kościoła i kwiaty

10. Biuro parafialne czynne:

- piątek od 16.00 do 17.00

- sobota od 9.00-10.00

11. Przyjmowane są intencje mszalne na 2020rok

12. Wym.: A/B/C; zachęcam do zakupienia Przewodnika Katolickiego,czasopismo Różaniec do odbioru w zakrystii.