1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Najświętszej Trójcy i Dzień Dziękczynienia. Przy wyjściu zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.

  2. Zapraszam na Nabożeństwa Czerwcowe po Mszy świętej.

  3. W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa. Msze święte według porządku niedzielnego. Po Mszy świętej o godz. 11:30 procesja na Rynek do czterech ołtarzy. Bardzo proszę o udekorowanie domów.

Proszę, aby osoby z wyznaczonych ulic dzisiaj lub w poniedziałek odebrały ołtarze, tak aby przygotować je ze spokojem do złożenia.

W środę o godz. 16:00 próba dla dziewczynek, które chciałyby sypać kwiatki. Zapraszam również dzieci Komunijne do udziału w procesji. Dziewczynki mogą nieść lilie przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie. W środę po Mszy świętej zbiórka wszystkich ministrantów.

  1. Ksiądz Arcybiskup Metropolita Poznański Stanisław Gądecki udzielił dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych na piątek 9 czerwca 2023 roku.

  2. Procesje Eucharystyczne podczas oktawy Bożego Ciała po Mszy świętej wieczornej, a w niedzielę po Mszy świętej o godz. 11:30.

  3. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne w poniedziałek po Mszy świętej i w sobotę 09:00-10:00. W sobotę w czasie pracy biura zapraszamy do biblioteki parafialnej.

  4. W dniach 17 i 18 czerwca obchodzić będziemy Dzień Misyjny. Z tej okazji gościć będziemy w naszej parafii Misjonarza z Boliwii.

  5. W zakrystii do nabycia Przewodnik Katolicki.

  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła, kwiaty i ich ułożenie, za dbałość o teren wokół kościoła i domu parafialnego, skoszenie trawy, ofiary na daninę diecezjalną i kościół. Bóg zapłać za wszelką pomoc i życzliwość.

  7. Życzenia Bożego błogosławieństwa kieruję do wszystkich Solenizantów i Jubilatów.