1. Kończymy dzisiaj czas Misji Świętych w naszej parafii. Serdecznie dziękuję misjonarzom księżom Filipinom ze Świętej Góry w Gostyniu za poruszenie naszych serc na Boże działanie. Dziękuję wszystkim uczestniczącym w misjach za wspólnotę modlitewną oraz za ofiary złożone na Świętogórską Bazylikę.

2. We wtorek NMP Wspomożycielki Wiernych, w czwartek św. Filipa Neri i Dzień Matki. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego o godz. 11:30 Msza z okazji rocznicy Pierwszej Komunii Świętej. Tego dnia msza w Henrykowie o godz. 13:30.

3. Zapraszam na Nabożeństwa Majowe w łączności z Apelem Jasnogórskim od poniedziałku do soboty o godz. 20:30.

4. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy na procesję Bożego Ciała mieszkańców ulic Andersena(I), Borówkowej(II), Brylantowej(II), Brzozowej(II), Chopina(III) i Czarnoleskiej (IV). Spotkanie organizacyjne w poniedziałek 30.05 o godz. 20:00 w kościele.

5. W środę po Mszy świętej zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Córek i Synów Bożego Miłosierdzia.

6. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne w poniedziałek po mszy świętej, w czwartek od 10:00 do 11:00 (dyżur pełni p. Agnieszka) i w sobotę od godz. 09:00-10:00.

7. Trwa renowacja płotu. Przygotowujemy się do renowacji krzyża na cmentarzu.

8. Dziękuję za placki i rogaliki dla naszych misjonarzy, sprzątanie kościoła, dbałość o teren wokół kościoła i domu parafialnego, ofiary na daninę diecezjalną, na utrzymanie naszych gości z Ukrainy, na remont płotu, a także wszelką pomoc i życzliwość oraz dary dla dzieci z Ukrainy (część pojechała już do dzieci z Iwano-Frankowska). Dary dla noworodków z Buczy i Borodzianki można jeszcze przynosić pieluchy tetrowe, pampersy 1, mleko 1, ubranka 54-62. Potrzebne są również 2 duże walizki.

9. Życzenia Bożego błogosławieństwa kieruję do wszystkich Solenizantów i Jubilatów.