1. Dziś imieniny obchodzi ks. Arcybiskup Stanisław Gądecki, otoczmy Go szczególną modlitwą.

2. Po Mszach świętych zbiórka na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.

3. We wtorek 20.09 o godz. 19:00 w naszym kościele Msza święta z modlitwą o uzdrowienie. Zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy.

4. Chłopców chętnych do służby przy ołtarzu zapraszam (z rodzicem) do zgłaszania się po Mszy świętej w zakrystii.

5. Pielgrzymka do Matki Boskiej Częstochowskiej odbędzie się w czwartek 22 września. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 01:00. Należność można uregulować po Mszy świętej.

6. W sobotę 24.09 o godz. 12:00 w kościele spotkanie z ministrantami młodszymi, a w salce:

-o godz. 12:00 próba scholi dziecięcej,

- o godz. 17:00 spotkanie rodziców i dzieci pierwszokomunijnych w sprawie alb. Będzie również możliwość nabycia książeczek i różańców.

1. Katechezy przedmałżeńskie w naszym mieście w roku formacyjnym 2022/2023 obywać się będą w Centrum Formacji Rodziny przy parafii Świętego Krzyża na pl. Metziga. W tym samym miejscu będzie również czynna poradnia dla narzeczonych. Najbliższe katechezy przedmałżeńskie odbędą się w terminie 30.09-02.10.2022 (forma weekendowa). Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze zapisy przez formularz znajdujący się na stronie: www.cfr-leszno.pl.

2. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu w poniedziałek po Mszy świętej, w czwartek 10:00-11:00 (dyżur pełni p. Agnieszka) i w sobotę od 09:00-10:00. W sobotę w czasie pracy biura zapraszamy do biblioteki parafialnej.

3. Osoby dorosłe, które chciałyby przygotować się do sakramentu bierzmowania zapraszam do kościoła w środę 21.09 na godz. 19:00.

4. W środę 28.09 po Nowennie do M.B.N.P. spotkanie Wspólnoty Córek i Synów Bożego Miłosierdzia.

5. W czwartek 29.09 po Mszy świętej spotkanie dla starszych ministrantów.

6. W niedzielę 25.09 o godz. 13:30 Msza św. w Henrykowie.

7. W zakrystii do nabycia Przewodnik Katolicki w cenie 8 zł.

8. Dziękuję za sprzątanie kościoła, kwiaty i ich ułożenie. Dbałość o teren wokół kościoła i domu parafialnego. Bóg zapłać za wszelką pomoc i życzliwość.

9. Życzenia Bożego błogosławieństwa kieruję do wszystkich Solenizantów i Jubilatów.

ks. Arkadiusz Pałka