1. We wtorek wspominamy św. Filipa Neri a w piątek św. Urszulę Ledóchowską, patronkę Archidiecezji. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego i koniec okresu wielkanocnego.
2. Z racji profilaktycznej kwarantanny nałożonej na ks. Piotra w naszej parafii msze św. wieczorne będą odprawiane o godz. 17.00. Nie będzie dyżurów spowiedzi przed mszami. Biuro parafialne nieczynne do odwołania. Wszelkie pilne potrzeby prosimy zgłaszać na numer ks. Piotra: 539 943 058 lub do ks. Krzysztofa Kaczmarka, administratora naszej parafii.
3. Sprzątanie kościoła w najbliższą sobotę po porannej mszy a zatem ok. 8.30. Zapraszam chętne osoby do pomocy!
4. Dziękuję wszystkim, którzy złożyli Daninę Diecezjalną i ofiary na nasz kościół. Do tej pory uczyniło to 146 rodzin.
5. Osoby, które chciałyby złożyć ofiary na kościół i na różne prace prowadzone przy kościele mogą uczynić to także przelewem bankowym na nr konta 71 1240 1499 1111 0000 1882 5233.
6. Zmarli parafianie:
Józef Witkiewicz, pogrzeb odbył się w ostatni czwartek.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie!