1. Od 1 sierpnia godz. 12.00 do 2 sierpnia godz. 24.00, we wszystkich kościołach parafialnych, można dostąpić odpustu zupełnego „ Porcjunkuli, dla siebie lub zmarłego, za pobożne nawiedzenie tegoż kościoła i modlitwę „ Ojcze Nasz” i „ Wierzę w Boga”.

2. W środę św. Jana Marii Vianneya, w piątek święto Przemienia Pańskiego, w sobotę bł. Edmunda Bojanowskiego.

3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej w czwartek i piątek od godz. 17:00. W tym czasie adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

4. Chorych, których miałbym odwiedzić w pierwszy piątek miesiąca, proszę zgłaszać po mszy świętej w zakrystii.

5. W przyszłą niedzielę zbiórka na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.

6. Biuro parafialne czynne w sobotę od 09:00 do 10:00. W godzinach pracy biura zapraszamy do biblioteki parafialnej.

7. Pogrzeb śp. Dawida Koszowskiego odbył się w sobotę na naszym cmentarzu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

8. Na stoliku przy wyjściu do nabycia książki oraz modlitewnik dla seniorów. Na ławce została wyłożona prasa katolicka. Proszę ją zabierać do czytania. W zakrystii do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, a także dbałość o teren wokół kościoła i domu parafialnego.

10. Życzenia Bożego błogosławieństwa kieruję do wszystkich Solenizantów i Jubilatów. ks. proboszcz

Arkadiusz Pałka