1. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w środę Jana z Dukli i w sobotę święto św. Benedykta – patrona Europy.
  2. W tym tygodniu pragnę pójść do chorych z sakramentem spowiedzi i Komunią świętą. Osoby chętne można zgłaszać w zakrystii po Mszach oraz w biurze parafialnym lub dzwoniąc pod numer telefonu 723 683 233.
  3. Co roku, 7 lipca, z Leszna wyruszała Grupa 16 pieszej Poznańskiej Pielgrzymki na Jasną Górę. W tym roku, nie na nogach, ale duchowo będziemy mogli uczestniczyć w pielgrzymowaniu. Przez dziewięć dni będziemy spotykać się każdego dnia w innej parafii Leszna i okolic. W naszej parafii, duchowe pielgrzymowanie, odbędzie się w czwartek 9 lipca. O 17:30 różaniec, a o 18:00 msza z konferencją pielgrzymkową. Plan Duchowej Pielgrzymki wyłożony jest na ulotkach pod chórem.

Zakończeniem Duchowej Pielgrzymki będzie wyjazd autokarem na Jasną Górę w dniu 15 lipca. Koszt wyjazdu – 90zł.

1. Biuro parafialne czynne w poniedziałek zaraz po wieczornej Mszy Świętej i w sobotę od 9.00 do 10.00.
  2. Biblioteka parafialna czynna w sobotę od 9.00 do 10.00.
  3. Sprzątanie kościoła w najbliższą sobotę o godz. 8.00. Zapraszam chętne osoby do pomocy!
  4. U ministrantów można nabyć „Przewodnik Katolicki”.