1. Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcam, aby zajrzeć do Pisma Świętego, które mamy w domu i zatrzymać się choć na chwilę przy Słowie Bożym.

2. Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej wrzucają wypełnione karty do 31.01 do skrzynki przy domu parafialnym, a 06.02 przychodzą wraz z rodzicami na Mszę Świętą o godz. 11:30.

3. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu w czwartek od 10:00 -11:00 oraz w sobotę od 09:00-10:00 (dyżur pełni p. Agnieszka). W sobotę w czasie pracy biura zapraszamy do biblioteki parafialnej.

4. W piątek 11 lutego będziemy przeżywać w naszej parafii całodzienną adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. O godz. 09:00 Msza święta w intencji chorych i cierpiących parafian z udzieleniem Sakramentu Chorych. Po Mszy świętej wystawienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie i rozpoczęcie adoracji. O godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego na którą serdecznie zapraszam. Bardzo proszę chętne osoby o zapisywanie się na listę w zakrystii tak, abym miał pewność, że Pan Jezus przez cały czas będzie adorowany. Proponuję, aby pierwsze pół każdej godziny było z modlitwą prowadzoną a drugie w ciszy.

5. Zakończyliśmy czas Mszy kolędowych i odwiedzin duszpasterskich w naszej parafii. Bóg zapłać za wspólnotę modlitewną, gościnę, rozmowy, wszelkie przejawy życzliwości, miłe kartki i ofiary kolędowe. Jeżeli ktoś nie mógł uczestniczyć w tym czasie w Mszy świętej to przy bocznym wyjściu wyłożone są książeczki kolędowe, które można zabrać dla siebie lub sąsiadów.

6. Zmarł nasz parafianin śp. Jerzy Ambrowczyk. Jego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 11:00. We wtorek o godz. 11:00 na naszym cmentarzu pogrzeb śp. Ryszarda Jankowskiego z parafii św. Józefa. Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie…

7. W zakrystii do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego w cenie 7 zł.

8. Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na Radio Emaus.

9. Dziękuję panom Mieczysławowi i Hieronimowi za naprawę zamka w drzwiach do zakrystii. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, dbałość o teren wokół kościoła i domu parafialnego, a także wszelką pomoc i życzliwość.

10. Życzenia Bożego błogosławieństwa kieruję do wszystkich Solenizantów i Jubilatów.