1. Dzisiaj po Mszy świętej zbiórka do puszki (wystawionej przy wyjściu) na KUL, WT UAM i szkoły katolickie. Z racji 13 dnia miesiąca o godz. 20:00 zapraszam na Nabożeństwo Fatimskie.

2. Od 13.06 liczba wiernych może wynosić połowę miejsc w kościele.

3. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu w poniedziałek po Mszy świętej, w czwartek od godz. 10:00-11:00 i w sobotę od 09:00-10:00. Proszę o podawanie intencji z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

4. Ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania, odbędzie się w kościele w czwartek 17.06 o godz. 17:00 – klasa 7a, o godz. 18:45-7b, godz. 19:00-kl.8. Na spotkanie proszę przynieść karty z podpisami.

5. Od przyszłej soboty w godzinach pracy biura otwarta będzie biblioteka parafialna.

6. Na stoliku przy wyjściu do nabycia 2 numer miesięcznika Tota Tua za dobrowolną ofiarą. Koszt wydruku jednego egzemplarza wynosi 7 zł. Zebrane ofiary zostaną przekazane Fundacji Tota Tua.

7. 14.06. o godz. 16:00 nastąpi poświęcenie siedziby Stowarzyszenia Zaborowianie. Zapraszamy wszystkich członków stowarzyszenia.

8. Bóg zapłać za wspólnotę modlitewną podczas Oktawy Bożego Ciała oraz uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dziękuję za kwiaty i dekoracje do kościoła, przygotowanie ołtarzy. Dziękuję Pocztom Sztandarowym, osobom niosącym feretrony, Panom niosącym baldachim, dziewczynkom sypiącym kwiatki, służbie liturgicznej oraz Panu Organiście.

9. Życzenia Bożego błogosławieństwa kieruję do wszystkich Solenizantów i Jubilatów.

ks. proboszcz

Arkadiusz Pałka