1.W kalendarzu liturgicznym;

- środa-św.Urszuli Ledóchowskiej,dz.patronki Arch.

- piątek-Nawiedzenie NMP

2. Nabożeństwo pierwszej soboty o godz. 7.30.

3 . Przypominamy, że w maju:

- nabożeństwa majowe będą po Mszach św.,a w sobotę, niedzielę i uroczystości w połączeniu z Apelem Jasnogórskim

- Apele Jasnogórskie – codziennie o godz.21.00.Prowadzić będzie w tym roku Żywy Różaniec następujące Róże w poszczególne dni:

*poniedziałek-I,II Róża

*wtorek-III,IV Róża

*środa-V,VI Róża

*czwartek-VII,IX Róża

*piątek-X,XI Róża

*sobota-XII,XIII Róża

*niedziela-I,II Róża męska groby i wywóz śmieci z cmentarza.

4.Gościmy w naszej parafii kleryka Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu,który razem z nami będzie modlił się o nowe powołania kapłańskie,podzieli się słowem i zbierac będzie ofiary na utrzymanie Seminarium.

5.Ołtarze na Boże Ciało w tym 2019 roku przygotowują na Rynku Zaborowskim następujące ulice:

I-ołtarz-ul.Wiewiórkowa

II-ołtarz-ul.Borówkowa

III-ołtarz-ul.Jagodowa

IV-ołtarz-ul.Poziomkowa

Spotkanie rady ekonomicznej i duszpasterskiej oraz przygotowujących ołtarze w piątek o 18.30 na probostwie.

6.Na naszym cmentarzu są groby z nie opłaconą prolongatą. Jeżeli rodzina chce zlikwidować grób proszę to zgłosić zanim likwidacji dokona parafia.Przypominam o płaceniu prolongaty za

7. Biuro parafialne będzie czynne;

- poniedziałek od 8.00 do 9.00

- czwartek od 12.00 do 13.00

- sobota od 9.00 do10.00

8. Bardzo dziękujemy za:

- ofiary na daninę diecezjalną i remont kościoła[2 rodziny].

- posprzątanie kościoła.Bóg zapłać!

9. Wym.:C/A/B ; Przewodnik Katolicki do zakupienia