1. W poniedziałek święto św. Kazimierza i odpust w parafii pw. św. Kazimierza.

2. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej od godz. 17:15. W tym czasie adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. W czwartek proszę o poprowadzenie różańca (w intencji powołań oraz o duchowe odnowienie dla parafii) Różę 11 i Różę Męską.

3. W środę po Nowennie do M.B.N.P. spotkanie Wspólnoty Córek i Synów Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy serdecznie.

4. Zapraszam na Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 17:00 dzieci i młodzież, a o 17:30 dorosłych.

5. Nabożeństwo Gorzkich Żalów w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15:00, a bezpośrednio po nim Msza święta.

6. W niedzielę 17.03 po Mszy świętej o godz. 11:30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

7. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu w czwartek od 10:00-11:00 (p. Agnieszka) i w sobotę od 09:00-10:00. W sobotę w czasie pracy biura zapraszamy do biblioteki parafialnej.

8. 17 marca zapraszamy na niedzielę ze Wspólnotą Trudnych  Małżeństw SYCHAR  do parafii św. Krzyża w Lesznie (Salezjanie). Podczas Mszy Świętych (8:00, 10:00, 12:00) będzie można wysłuchać świadectw o trwaniu w wierności przysiędze małżeńskiej, zapoznać się z działalnością Sycharu i porozmawiać z członkami Wspólnoty.

9. W przyszłą niedzielę nie będzie zbiórki na 50-lecie parafii, ponieważ zostaną wystawione puszki, do których można wrzucać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Przy bocznym wyjściu będę do nabycia Paschaliki Caritas (14 zł).

10. W osiedlowych sklepach „ABC przy drodze” ,Livio, oraz Lewiatan a także w kościele przy obrazie M.B.N.P. wystawione zostały kosze Caritas, do których można przynosić trwałą żywność dla potrzebujących z naszej parafii.

11. W zakrystii do nabycia magnesy okolicznościowe. Zebrane środki zostaną przeznaczone na organizację uroczystości 50-lecia.

12. W zakrystii do nabycia Przewodnik Katolicki (10 zł).

13. Bóg zapłać za wspólnotę modlitewną i wszelką pomoc podczas wizytacji kanonicznej. Dziękuję za sprzątanie kościoła, dbałość o teren wokół kościoła i domu parafialnego. Dziękuję za ofiary na Dzieło Pomocy „Ad Gentes”, wszelką pomoc i życzliwość.

14. Życzenia Bożego błogosławieństwa kieruję do wszystkich Solenizantów i Jubilatów.

ks. Arkadiusz Pałka proboszcz