Sobota, 19 września

18: 00 – w 10 rocz. śm. Stanisława Wielebskiego.

- w 1 rocznicę Nawiedzenia naszej parafii Matki Boskiej w ikonie Jasnogórskiej. Z podziękowaniem Panu Bogu za wszelkie łaski i Matce Bożej za opiekę nad naszą parafią.

Niedziela, 20 września

08.00 – Za śp. ojca Czesława Stróżyńskiego.

10.00 – Za śp. Helenę i Edmunda Szudrowiczów, Stefanię i Seweryna Kasprzyk, Sabinę i Jacka Markowskich.

- W intencji Sabiny i Romana w 40 rocz. ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i za zmarłą w tym roku mamę Barbarę Dobosz.

11.30 – Z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za 50 lat Wioletty. Z prośbą o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Jubilatki i rodziny.

Poniedziałek, 21 września

18.00 – Za śp. Krystynę i Sylwestra Tylińskich, męża Antoniego, szwagra Krzysztofa i dziadków Wieczorków.

- Za śp. Mariana Gabrysiaka – od rodz. Górnych i Anioła.

Wtorek, 22 września

08.00 – Za śp. Marię Łagódka oraz dziadków Łagódków, Bujaków, Kaczmarków i Zawadów.

- Za śp. ks. kanonika Roberta Kmieciaka - od Parafialnego Zespołu Caritas.

Środa, 23 września

18.00 – Z prośbą do Pana Boga za wstawiennictwem Matki Bożej i św. Ojca Pio o udaną operację.

- Za śp. śp. Wojciecha Linke.

Czwartek, 24 września

18.00 – Za śp. Zofię Maraszek – od córki Mirosławy z rodziną.

- Za śp. Franciszkę Berbas- od 5 róży Żywego Różańca.

Piątek, 25 września

18.00 - Za śp. Kazimierę, Feliksa Waszaków, Bernarda, Mariana i zm. z rodz.

- Za śp. Wojciecha Krysztof- od sąsiadów z ul. Górowskiej, Czarnoleskiej.

Sobota, 26 września

08:00 – Za śp. Stanisława Matylę - od córki Lucyny z rodziną.

18: 00 – Za sp. rodziców Kosów, siostrę Mariannę, brata Józefa, szwagra Jerzego i Jana.

Niedziela, 27 września

08.00 – Za śp. Jerzego Wrotyńskiego w 8 rocz. śm.

10.00 – Za śp. Jacka Tomowiaka w 14 rocz. śm., Marię, Ludwika Tomowiak, Rozalię i Franciszka Ginter.

- Za Parafian

11.30 – Za sp. Irenę i Antoniego Wojciechowskich, Pelagię, Jana, Henryka Walkowiaków i zm. z rodz.