Sobota, 27.02

16:00 – Za zmarłego kapłana.

18:00 – Za śp. Jana Stasińskiego w 3 rocz. śm.

 

Niedziela, 28.02

08:00 – Za śp. rodziców Wilczaków, Poloszyków, Furmanów i Misiów.

10:00 – Za śp. Halinę i Ryszarda Gusse.

11:30 – Za śp. Elżbietę Giera – od mamy, rodzeństwa z rodzinami ze Wschowy.

15:00 GORZKIE ŻALE

MSZA ŚWIĘTA - ZA PARAFIAN.

 

Poniedziałek, 01.03

18:00 – Za śp. Stefanię Pawlicką i Albina Pawlickiego z okazji imienin.

- Za śp. Weronikę Sędłak- od wnuczki Kasi z rodziną.

 

Wtorek, 02.03

08:00 – W podziękowaniu Panu Bogu i Matce Najświętszej za otrzymane łaski w 50 rocznicę urodzin i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

- Za śp. Damiana Kaczmarka – od najbliższych sąsiadów.

 

Środa, 03.03

18:00– Za śp. Helenę, Józefa Czwojda, Waldemara Baldysa.

- Za śp. Krzysztofa Goszczyńskiego – od siostry Sławomiry z rodziną.

 

Czwartek, 04.03

18:00 –W podziękowaniu Panu Bogu i Matce Najświętszej za udaną operację i z prośbą o zdrowie.

Za śp. Grzegorza Głuszaka – od rodziny Zawisów.

 

Piątek, 05.03

18:00 – Za śp. Janinę Szewczyk ( 2 rocz. śm.), dziadka Władysława oraz Mamę Halinę.

 – Za śp. Wandę i Jana Rojewskich – od córki Arlety z rodziną.

            – Za śp. ks. kanonika Roberta Kmieciaka – od parafian.


Sobota, 06.03

08:00 – Za obelgi przeciw Niepokalanemu Poczęciu NMP

16:00 – W dniu 18 urodzin Macieja, w podziękowaniu Panu Bogu i Matce Najświętszej za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

18:00 – Za śp. Zbigniewa ( z okazji imienin) i Walerię Paczkowskich -od syna z rodziną.

 

Niedziela, 07.03

08:00 – Za śp. rodziców Michalaków i Drzewieckich.

10:00 – Za śp. Zenona Ratajczaka- od córki z rodziną, wnuków i prawnuków.

- Za śp. Czesława Czwojdę, jego rodziców oraz Stefanię, Jana i Pawła.

11:30 – Za śp. Władysława Przybył ( 4 rocz. śm.)

15:00 GORZKIE ŻALE

MSZA ŚWIĘTA - ZA PARAFIAN.

 

Poniedziałek, 08.03

18:00 – Za śp. Jana Olejnika.

- Za śp. Elżbietę Giera – od Biegałów.

 

Wtorek, 09.03

08:00 – Za śp. Franciszkę, Stanisława, Bernadettę, Franciszka Wróblów i zm. z rodz.

- Za śp. Emila Kunę – od sąsiadów z ulicy Spacerowej.

 

Środa, 10.03

18:00– Za śp. rodziców Zuzannę ( 12 rocz. śm.) i Stanisława oraz męża Stefana Żurczaka.

- Za śp. Marię Rybacką – od wnuka Macieja z rodziną.

 

Czwartek, 11.03

18:00 –Za śp. Pelagię, Marcina Lorych i zm. z rodz.

Za śp. Weronikę Sędłak – od wnuka Pawła z rodziną.

 

Piątek, 12.03

18:00 – Za śp. Marię i Władysława Kalbarczyk i Andrzeja Kalbarczyka.

- Za śp. Krystynę Stasińską – od szwagierki Wandy z dziećmi.


Sobota, 13.03

08:00-Za śp. Józefa Piotrowskiego z okazji imienin oraz śp. Teresę Piotrowską i Kazimierza Safiańskiego.

16:00 – Za duszę śp. Doroty oraz rodziców śp. Anny i Stanisława Iwanowicz – od bratowej.

18:00 – Za śp. Romana i Marię Cierniewskich.

 

Niedziela, 14.03

08:00 – Za śp. rodziców Zimnych i rodzeństwo.

10:00 – Za śp. rodziców Alinę ( 8 rocz. śm.), Czesława Sworowskich i zm. z rodz.

11:30 – Za śp. Mikołaja Giglewicza w 4 rocz. śm. – od rodziców i siostry Jagody.

- ZA PARAFIAN.

15:00 GORZKIE ŻALE

MSZA ŚWIĘTA–Za śp. Grzegorza Głuszaka – od Elżbiety i Remigiusza z rodziną.