Drodzy Parafianie,

W związku z tym, że w naszym kraju ciągle przybywa Uchodźców wojennych, bardzo poważnie rozważam przyjęcie takich osób do domu parafialnego. Nie będzie to jednak możliwe bez Waszego zaangażowania i wsparcia. Potrzebujemy odświeżyć: 2 pomieszczenia dolnego poziomu budynku na pokoje oraz pomieszczenia sanitarne, a także urządzić aneks kuchenny. Myślę, że wszyscy mamy świadomość, że sprawa jest pilna, dlatego bardzo proszę osoby, które mogą fizycznie pomóc w pracach lub sfinansować zakup potrzebnych materiałów czy sprzętów o kontakt w tym tygodniu. Działania koordynować będzie Katolicka Fundacja „Rozraduj się w Panu”, dlatego proszę dzwonić pod numer telefonu 570737577. Ważne abyśmy mieli świadomość, że decydując się na taką pomoc, będziemy odpowiedzialni jako wspólnota parafialna za zapewnienie Naszym Gościom z Ukrainy wyżywienia, środków chemicznych i wszelkiej potrzebnej pomocy. W związku z tym liczę na Waszą pomoc.

Równocześnie bardzo proszę o nieustającą modlitwę w intencji pokoju na Ukrainie.

ks. Arkadiusz Pałka

proboszcz